Jak co roku, na sezon 2019 przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowa ofertę. Składka roczna 300zł dorośli, 200zł juniorzy/studenci (dzieci członków klubu do lat 12 – gratis) obejmuje m.in. opłatę do PZG i prowadzenie karty HCP.

Ponadto prenumerata Magazynu Golf&Roll 2019 – w prezencie od klubu!!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które znajdą Państwo w zakładce Członkostwo/Zgłoszenie do klubu.

W nowym sezonie z członków klubu utworzone zostaną reprezentacje, na Klubowe Mistrzostwa Polski i Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Informujemy jednocześnie, iż dzięki funduszom z 1% podatku zgromadzonym w ubiegłym roku przy współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym podjęliśmy decyzję o przekazaniu części środków na dofinansowanie udziału reprezentacji Klubu w Klubowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2019.

Podczas Walnego Zgromadzenia, które odbyło się pod koniec stycznia powołaliśmy również Komisję Sportową, której zadaniem będzie m.in. ustalenie jasnego i przejrzystego regulaminu kwalifikacji poszczególnych zawodników do kadry Klubu.

Nie przegap okazji, wypełnij formularz i zapisz się już dziś, a w nadchodzącym sezonie baw się i ćwicz razem z nami! Serdecznie zapraszamy.