Zapraszamy na Finał Pucharu Łodzi 2019, który tym razem rozegramy  w niedzielę tj. 29.09.2019 o godzinie 11:00 na polu Sobienie Królewskie G&CC. Dla najlepszych graczy przewidziano wspaniałe nagrody.

Sponsorem głównym turnieju jest Grupa Technitel. Nagrody za konkursy na polu oraz degustację wina przygotował Weinhaus Jakob Gerhard Polonia. Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf.

Przypominamy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2019 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy klubowy wyjazd zagraniczny (23-30.11.2019 Turcja).

Cykl turniejów organizowanych przez Łódź Open Golf Club w 2019 roku ponownie objęty został patronatem Prezydenta Miasta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 27.09.2019 do godziny 18:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turniejuWpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto ¾ HCP bez podziału na grupy HCP. Dozwolone jest również używanie meleksów.

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

REGULAMIN                         REJESTRACJA                         LISTA ZAWODNIKÓW

INFORMACJE OGÓLNE               NAGRODY               WYNIKI PUCHARU ŁODZI