Zapraszamy na Finał Pucharu Łodzi 2021, który rozegramy w sobotę tj. 11.09.2021 o godzinie 11:00 na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club. Dla najlepszych graczy przewidziano wspaniałe nagrody.

Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf. Nagrody za konkursy na polu oraz degustację wina przygotował Weinhaus Jakob Gerhard Polonia.

Przypominamy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2021 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, dostępny zagraniczny wyjazd klubowy (Turcja 2021-2022 – szczegóły wkrótce w zakładce Wyjazdy).

Cykl turniejów organizowanych przez Łódź Open Golf Club w 2021 roku ponownie objęty został patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 10.09.2021 do godziny 15:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto z pełnego HCP PZG z podziałem na grupy HCP:

  • hcp 0-18
  • hcp 18,1-36
  • hcp 36,1-54

Dozwolone jest również używanie meleksów.

Wszystkich graczy obowiązują aktualne rekomendacje PZG w zakresie procedur sanitarnych i zasad uprawiania golfa w czasie pandemii.

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

REGULAMIN                        REJESTRACJA                  LISTA ZAWODNIKÓW

INFORMACJE OGÓLNE                    NAGRODY                  WYNIKI CYKLU