Kontynuacją otwartego cyklu klubowego Łódź Open Golf Club jest II Puchar Łodzi 2024, który rozegramy w środę tj. 08.05.2024 o godzinie 11:00 na polu golfowym Lisia Polana. To turniej zaliczany do klasyfikacji rankingowej PZG.

Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf.

Nagrody za konkursy na polu ufundował APPELLATION Skład Wina i Oliwy. 

Informujemy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2024 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, dostępny zagraniczny wyjazd klubowy sezonu 2024-2025 (szczegóły wkrótce w zakładce Wyjazdy).

Cykl turniejów organizowanych przez Łódź Open Golf Club w 2024 roku ponownie objęty został patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 07.05.2024 do godziny 15:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto z pełnego HCP PZG.

Dozwolone jest również używanie meleksów.

Dla osób biorących udział w turnieju istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej we wt. 07.05 w cenie 160zł na hasło Łódź Open. Zniżka na Hotel -10%. (rezerwacja rundy treningowej oraz noclegu bezpośrednio w recepcji klubu nr 227943205).

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

INFORMACJE OGÓLNE                    REGULAMIN                    NAGRODY

REJESTRACJA                    LISTA ZAWODNIKÓW                    WYNIKI CYKLU