Zapraszamy na dwudniowe otwarte IV Mistrzostwa Łódź Open Golf Club, które rozegramy w dniach 08-09.08.2020 polu golfowym klubu Kalinowe Pola. Dla najlepszych graczy przewidziano wspaniałe nagrody.

Rozpoczęcie pierwszego dnia zaplanowano na godzinę 11:00. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 06.08.2020 do godziny 18:00.

Opłaty przyjmowane będą w pierwszym dniu turnieju w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stroke Play Netto. Dozwolone jest również używanie meleksów.

Wszystkich graczy obowiązują aktualne rekomendacje PZG w zakresie procedur sanitarnych i zasad uprawiania golfa w czasie pandemii.

REGULAMIN                     REJESTRACJA                   LISTA ZAWODNIKÓW

INFORMACJE OGÓLNE               NAGRODY  wkrótce                WYNIKI

LISTA STARTOWA – RUNDA 2
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

Mamy wstępną rezerwację na nocleg w terminie 07-09.08 (2 noce) w domkach bezpośrednio na polu. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Osoby zainteresowane proszę o szybki kontakt na a.lewandowski@4golf.com.pl lub pod nr 697780527.

Dla osób biorących udział w turnieju istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej w pt. 07.08 w cenie 150zł (rezerwacja rundy treningowej bezpośrednio w recepcji klubu 515292034).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
Łódź Open Golf Club