Kolejnym turniejem otwartego cyklu klubowego Łódź Open Golf Club jest IV Puchar Łodzi 2024, który rozegramy w sobotę tj. 15.06.2024 o godzinie 11:00 na polu golfowym Gradi Golf Club. To turniej zaliczany do klasyfikacji rankingowej PZG.

Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf.

Nagrody za konkursy na polu ufundował APPELLATION Skład Wina i Oliwy. 

Informujemy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2024 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, dostępny zagraniczny wyjazd klubowy sezonu 2024-2025 (szczegóły w zakładce Wyjazdy).

Cykl turniejów organizowanych przez Łódź Open Golf Club w 2024 roku ponownie objęty został patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 14.06.2024 do godziny 15:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto z pełnego HCP PZG.

Dozwolone jest również używanie meleksów.

UWAGA! Dla osób biorących udział w turnieju runda treningowa przed turniejem w piątek oraz po turnieju w niedzielę w cenie 200zł/runda. Mamy też rezerwację całego Domku nad Stawem na 2 noce w piątek i sobotę. Zniżka na nocleg na hasło – IV Puchar Łodzi -15%. (rezerwacja rundy treningowej oraz noclegu indywidualniebezpośrednio w recepcji klubu nr 609270075).

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

INFORMACJE OGÓLNE                    REGULAMIN                    NAGRODY

REJESTRACJA                    LISTA ZAWODNIKÓW                    WYNIKI CYKLU