W dniach 18-21.07.2019 na polu golfowym Mazury G&CC rozegrane zostały XVIII Klubowe Mistrzostwa Polski – grupa kwalifikacyjna. W zawodach wystartowało 26 aż drużyn, w tym dwie reprezentacje Łódź Open Golf Club…

Drużyna A w składzie: Kaźmierczak Oskar, Kęcik Mirosław, Osiński Rafał, Paskudzki Grzegorz, Skudlarski Łukasz oraz Lewandowski Andrzej, dzięki wspaniałym wynikom poszczególnych graczy po pierwszym dniu turnieju, spośród wszystkich startujących drużyn niespodziewanie zajęła 1 miejsce. Ostatecznie po czterech dniach zmagań, dzięki równej i stabilnej grze nasza reprezentacja A zajęła 7 miejsce, zachowując szansę na awans do grupy mistrzowskiej i walkę w barażach, które odbędą się w dniu rundy treningowej PZG Masters tj. 03.10.2019 na polu Lisia Polana.

Drużyna B w składzie: Skudlarski Kamil, Sadłowski Andrzej, Gozdek Ryszard, Skudlarski Dariusz oraz Bubas Sławomir po zaciętej rywalizacji zajęła wysokie 20 miejsce.

Wszystkim reprezentantom serdecznie dziękujemy za walkę, emocje i godne reprezentowanie naszego klubu podczas Mistrzostw Polski. Gratulujmy wspaniałych wyników, trzymamy kciuki, życzymy powodzenia w barażach i czekamy na awans.

Naszych rywali poznamy po zakończeniu XVI Klubowych Mistrzostw Polski – grupa mistrzowska, które odbędą się w dniach 25-28 lipca na polu Toya G&CC.