W dniu 22 stycznia 2019 odbyło się Walne Zgromadzenie członków Klubu.

Podczas spotkania podsumowaliśmy aktywności podjęte przez nas w roku 2018. Szczególnie gratulujemy sukcesów  reprezentacji Klubu w Klubowych Mistrzostw Polski, gdzie zajęliśmy dziewiąte miejsce oraz Klubowych Mistrzostwach Polski Seniorów, gdzie spośród wszystkich reprezentacji stanęliśmy na trzecim miejscu podium…

Walne Zgromadzenie zaszczycił swoją obecnością Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Miasta Łodzi, Pan Bartosz Domaszewicz, który wyraził swoje poparcie dla naszych starań o utworzenie na terenie aglomeracji łódzkiej miejsca treningów i spotkań dla golfistów oraz osób chcących rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Ponadto dzięki zgromadzonym funduszom przy współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym podjęliśmy decyzję o przekazaniu części środków na dofinansowanie udziału reprezentacji Klubu w Klubowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2019.

Podczas spotkania powołaliśmy również Komisję Sportową, której zadaniem będzie m.in. ustalenie jasnego i przejrzystego regulaminu kwalifikacji poszczególnych zawodników do kadry Klubu na Klubowe Mistrzostwa Polski oraz Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów.

Komisja Sportowa w składzie:

  • Andrzej Sadłowski – Przewodniczący
  • Rafał Osiński
  • Ryszard Gozdek
  • Beata Nahlik-Pokszan

Podjęliśmy również decyzje o zachowaniu wysokości składek członkowskich na 2019 rok na poziomie z ubiegłego roku.

Opublikowana została również propozycja kalendarza turniejów klubowych na sezon 2019.

Przypominamy również i zachęcamy do przekazania 1% podatku w rozliczeniu za ubiegły rok na konto fundacji. Pozyskane środki trafią na cele dobroczynne, a część środków przekazana zostanie na cele statutowe naszego klubu m.in. na reprezentacje klubu. Więcej informacji oraz wzór do wypełnienia deklaracji na stronie klubowej w zakładce Członkostwo/Przekaż 1%. W imieniu Fundacji oraz Łódź Open Golf Club serdecznie dziękujemy za wsparcie.

This slideshow requires JavaScript.