To już 4 rok działalności naszego klubu. Zgodnie ze statutem kończy się więc kadencja Zarządu Klubu oraz Komisji Rewizyjnej. Serdecznie zapraszamy na Walne Zgromadzenie Wyborcze Członków Klubu Łódź Open Golf Club, które odbędzie się w dniu 29.01.2020 (śr.) o godz. 18.00 w Klubie Sportowym Vera Sport w Łódź przy ul. Siewnej 15.

Obecność wszystkich członków Zarządu, Władz Klubu oraz Komisji obowiązkowa. Liczymy również na wysoką frekwencję pozostałych klubowiczów. Dodatkowo na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przystąpieniem do klubu w sezonie 2020.

Jednocześnie przypominam, iż nasz klub od 2018 roku jest partnerem Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym, która swoim działaniem pomaga osobom niepełnosprawnym oraz wspiera rozwój szkół i klubów sportowych. Zachęcamy do przekazania 1% podatku w rozliczeniu za ubiegły rok na konto fundacji. Pozyskane środki trafią na cele dobroczynne, a część środków przekazana zostanie na cele statutowe naszego klubu, m.in. na dofinansowanie udziału reprezentacji klubu w Klubowych Mistrzostwach Polski. Więcej informacji oraz wzór do wypełnienia deklaracji na stronie klubowej w zakładce Członkostwo/Przekaż 1%.

W imieniu Fundacji oraz Łódź Open Golf Club serdecznie dziękujemy za wsparcie.