Zapraszamy na Finał Pucharu Łodzi 2023 by FINNFOAM, który rozegramy w sobotę tj. 09.09.2023 o godzinie 11:00 na polu golfowym Black Water Links. To turniej zaliczany do klasyfikacji rankingowej PZG.

Sponsorem głównym turnieju jest firma FINNFOAM.

Partnerami wspierającymi turniej są
CITY GOLF ŁÓDŹ oraz Sklep Golfowy BogiGolf.

Nagrody za konkursy na polu ufundował APPELLATION Skład Wina i Oliwy.

Przypominamy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2023 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, dostępny zagraniczny wyjazd klubowy (Turcja 2023-2024 – szczegóły w zakładce Wyjazdy).

Cykl turniejów organizowanych przez Łódź Open Golf Club w 2023 roku ponownie objęty został patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 08.09.2023 do godziny 15:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto z pełnego HCP PZG.

Dozwolone jest również używanie meleksów.

Dla osób biorących udział w turnieju istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej w pt. 08.09 w cenie 200zł (rezerwacja rundy treningowej bezpośrednio w recepcji klubu nr 789342859).

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

INFORMACJE OGÓLNE                    REGULAMIN                    NAGRODY

REJESTRACJA                    LISTA ZAWODNIKÓW                    WYNIKI CYKLU