Serdecznie zapraszamy do udziału w 5 edycji Pucharu Łodzi. I Pucharu Łodzi 2020 rozegrany zostanie w poniedziałek tj. 15.06.2020 o godzinie 11:00 na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club. Dla najlepszych graczy przewidziano wspaniałe nagrody.

Sponsorem głównym turnieju jest firma FINNFOAM. Nagrody za konkursy na polu oraz degustację wina przygotował Weinhaus Jakob Gerhard Polonia. Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf.

Dodatkowo informujemy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2020 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, zagraniczny wyjazd klubowy (Turcja 2020-2021 – szczegóły wkrótce w zakładce Wyjazdy).

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 14.06.2020 do godziny 18:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turniejuWpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto ¾ HCP bez podziału na grupy HCP. Dozwolone jest również używanie meleksów.

Wszystkich graczy obowiązują aktualne rekomendacje PZG w zakresie procedur sanitarnych i zasad uprawiania golfa w czasie pandemii.

LISTA STARTOWA
UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

REGULAMIN                        REJESTRACJA                  LISTA ZAWODNIKÓW

INFORMACJE OGÓLNE                    NAGRODY