Kolejnym turniejem otwartego cyklu klubowego Łódź Open Golf Club jest IV Pucharu Łodzi 2020. Turniej rozegrany zostanie w sobotę tj. 27.06.2020 o godzinie 11:00 na polu golfowym Lisia Polana. Dla najlepszych graczy przewidziano wspaniałe nagrody. Partnerem wspierającym turniej jest Sklep Golfowy BogiGolf. Nagrody za konkursy na polu oraz degustację wina przygotował Weinhaus Jakob Gerhard Polonia.

Przypominamy, iż zwycięzcy cyklu Pucharu Łodzi 2020 w poszczególnych kategoriach otrzymają voucher dofinansowujący najbliższy, zagraniczny wyjazd klubowy (Turcja 2020-2021 – szczegóły wkrótce w zakładce Wyjazdy).

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie PZG do dnia 25.06.2020 do godziny 22:00. Opłaty przyjmowane będą w gotówce, na miejscu u organizatora turnieju najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Wpływy z turnieju przeznaczone zostaną na realizację celów statutowych klubu Łódź Open Golf Club.

Gramy w formacie Stroke Play Brutto oraz Stableford Netto ¾ HCP bez podziału na grupy HCP. Dozwolone jest również używanie meleksów.

Wszystkich graczy obowiązują aktualne rekomendacje PZG w zakresie procedur sanitarnych i zasad uprawiania golfa w czasie pandemii.

LISTA STARTOWA

UWAGA! ze względu na duże zainteresowanie turniejem lista startowa może podlegać nieznacznej korekcie.

REGULAMIN                        REJESTRACJA                  LISTA ZAWODNIKÓW

INFORMACJE OGÓLNE           NAGRODY     WYNIKI CYKLU